Karta kredytowa

O popularności kart kredytowych decyduje przede wszystkim ich wygoda w użytkowaniu. Dodatkowo możliwość korzystania z bezpłatnego okresu odsetkowego to w praktyce możliwość korzystania z darmowego kredytu.

Jeśli potrzebujesz nowoczesną i tanią kartę kredytową zwróć szczególną uwagę na oferty mBank, Lukas Bank oraz CitiBank.

Przesyłane przez internet wnioski kierowane są bezpośrednio do wybranych przez Państwa banków. Proces przesłania wniosku odbywa się z wykorzystaniem bezpiecznego zaszyfrowanego połączenia (protokół HTTPS).

Poniżej opinie które otrzymaliśmy od naszych użytkowników na temat “Karta kredytowa”. Dziękujemy!

 1. Odradzam karty Diners Club. W Polsce są często zdarzają się często problemy przy akceptowaniu transakcji. Wiele bankomatów również nie honoruje tych kart.

  Ciekawą ofertę mają za to Citi, Lukas, Toyota.

  W PDK przedstawią nam natomiast oferty dostępne są karty Multibanku oraz Getin Banku. Obie propozycje są warte uwagi.

  Oceń opinię: Thumb up 0 Thumb down 2

 2. A ja odradzam Amexy… W 2009 roku byla szeroko przeprowadzona akcja wycofywania ich z obiegu z uwagi na wiele komplikacji przy rozliczaniu transakcji itp. MasterCard dobrze wypronmowany wiec szeroko akceptowany. Visa nieprzerwanie rzadzi. Maestro polecam tym, ktorzy duzo placa w Europie – proste, szybkie, bez problemow sie rozlicza, nie ma dodatkowych pzrewalutowani – karty rozliczane soe pzrez indexowanie ich do USD lub EUR wiec nawet majac karte w PLN ma sie ja indexowana…

  Oceń opinię: Thumb up 1 Thumb down 0

 3. Karty Millennium sa proste w obsludze, swietnie sie je splaca i kontroluje przez Millenneta (dostep online) do tego maja wiele ciekawych co-brandowych kart – szczegolnie ciekawa jest nowa Impresja – zwracaja 5% wartosci zakupow oraz karta uprawnia do bardzo wielu zniezek w wielu punktach handlowo-uslugowych i nie jest to fikcja. Sprawdzalam na sobie – zapewniam, ze dziala ;-) ! Do tego ciekawa jest karta WWF – “z wilkiem” – wspiera fundusz ratujacy wilki, 1% od kazdej transakcji jest pzrekazywany na WWF a do tego jest bardzo ladna i na swoj sposob oryginalna.

  Oceń opinię: Thumb up 2 Thumb down 0

Dodaj własny komentarz lub opinię