Konto osobiste – w jakim banku?

Konto osobiste to inaczej rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy (ROR). Tradycyjne konto to podstawowy produkt oferowany przez wszystkie banki uniwersalne i służy do przeprowadzania przelewów czyli rozliczeń pomiędzy bankiem, klientem oraz innymi podmiotami.

Tradycyjne konto osobiste różni się od kont internetowych tym, że dostęp do usług związanych z prowadzeniem konta dostępny jest w sieci oddziałów banku. Obecnie jednak w większości przypadków przy założeniu tradycyjnego konta osobistego otrzymujemy również dostęp internetowy.

Jeśli poszukujesz dobrego konta bankowego z obsługą zarówno przez internet jak i w oddziałach zwróć uwagę na ofertę Alior Banku. Jeśli interesuje Cię konto internetowe zapoznaj się z ofertami mBank, dbNET oraz ING Direct.

Aby założyć konto wybierz jeden z banków oraz wypełnij formularz. Dane kierowane do banków przesyłane są z wykorzystaniem bezpiecznego, zaszyfrowanego połączenia. Złożenie wniosku przez internet jest bezpłatne oraz niezobowiązujące, jeśli się rozmyślisz w każdej chwili możesz zrezygnować z otwarcia konta.

 

Dodaj własny komentarz lub opinię